wystaw dług
Szukaj oferty Zaawansowane

Niespłacone pożyczki

Niespłacone pożyczki

            Rozwój branży finansowej jest związany z pojawieniem się banków i innych instytucji udzielających pożyczek i kredytów. Odzyskiwanie długów odbywa się na różne sposoby i wiąże się z przekroczonym terminem spłaty. Niektóre instytucje mają własne działy windykacyjne. Pozostałe odsprzedają długi firmie windykacyjnej.

            Powiedzmy, że pożyczyłeś pewną sumę pieniędzy dobremu koledze. On nie chce oddać, a Ty źle się czujesz ciągle go upominając. Brzmi znajomo? Masz kilka sposobów, aby odzyskać swoje pieniądze. Możesz spróbować wezwania do zapłaty, iść do sądu i komornika, albo na naszej giełdzie wystawić dług na sprzedaż.

Jak odzyskać pożyczone pieniądze?

           Ten krótki poradnik ma pokazać Tobie jak dzięki naszemu serwisowi samodzielnie odzyskać swoje pieniądze. Stworzyliśmy serwis służący do wystawiania niezapłaconych faktur, pożyczek, kredytów, leasingów, wynajmów, alimentów, nakazów sądowych w celu ich zbycia. Proponujemy szybkie i legalne odzyskanie pieniędzy. Dzięki naszemu serwisowi w prosty sposób, nie wychodząc z domu możesz wystawić dług na sprzedaż. Spróbuj sprzedać wierzytelność tak jak sprzedaje się inny produkt.

Dług jako towar

            Każda wierzytelność (przeterminowana również) taka jak m.in. niezapłacona faktura czy niespłacona pożyczka jest takim samym towarem jak inne dobra wystawione na sprzedaż w Internecie. Wystawiasz dług, czyli chcesz handlować. Rozpoczynasz negocjacje, które kończą się transakcją. To nie działa jak “kup teraz”. Możesz targować się i wycofać w każdym momencie. Niska cena za wystawienie długu na sprzedaż w naszym serwisie będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem.

Legalność
 

Zastanawiasz się pewnie: czy wystawianie długów na giełdzie jest bezpieczne

            Prawowitość takiego działania, czyli chęci sprzedaży długu jest potwierdzona przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych zamieszczone w zakładce RODO w naszym serwisie.

Skuteczność

             Pojawia Ci się teraz pewnie pytanie czy ma to sens? Otóż tak! Pomogliśmy odzyskać już około 1,5 miliona długów i ta liczba ciągle rośnie! Dzięki temu, że dług pojawia się w Internecie mogą zobaczyć go wszyscy! Również dłużnik. 

Jak zamieścić dług na giełdzie?

To bardzo prostę:

    1. Załóż konto 
    2. Potwierdź tożsamość
    3. Doładuj punkty (zobacz cennik)
    4. Załóż konto u operatora płatności (opcjonalnie)
    5. Wystaw dług na sprzedaż

            Chcesz samodzielnie odzyskać swoje pieniądze od dłużnika? Przeczytaj regulamin, wystaw dług na sprzedaż i odzyskaj swoje pieniądze.

Wstecz Dalej
Zapisz się na newsletter

Obiecujemy, że wysyłamy tylko cenne informacje.
W każdej chwili możesz zrezygnować.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszym regulaminie.